.:::Küçük Sırlar:::.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazete ve Basın Haberleri

Gazete ve Basın Haberleri  Empty Gazete ve Basın Haberleri

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:35 am

Gazete ve Basın Haberleri...
EDA
EDA
Admin
Admin

http://kucuksirlar.benimforum.org

Gazete ve Basın Haberleri  Empty Geri: Gazete ve Basın Haberleri

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:36 am

Burak Özçivit Çapkını Oynayacak

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit Temmuz ayında Kanal D’de başlayacak olan “Küçük Sırlar” dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. Özçivit , “Çok keyifli, eğlenceli ve herkesi ekrana bağlayacak bir dizi olacak” dedi.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit yakında Kanal D ekranlarında başlayacak olan "Küçük Sırlar" dizisiyle yeniden ekranlara dönüyor. En son İhanet dizisinde bir polisi canlandıran ünlü oyuncu Burak Özçivit bu kez çapkın bir genci canlandıracak. "Küçük Sırlar" dizisinde Çetin karakterini canlandıracak olan oyuncu Burak Özçivit dizide başrolü Sinem Kobal’la paylaşırken Merve Boloğur, Funda İpek Karapınar, Kadir Doğulu, Birkan Sokullu’da dizide oynayacak. Çetin karakterini canlandıracak olan Özçivit, dizide anne ve babasından kopuk yaşayan zengin bir ailenin oğlunu canlandıracak.
Çok çekici bir genci canlandıracak olan Burak Özçivit ayrıca çekici olduğu kadar da çok zeki. Herkesin tersine gitmeyi seven Çetin karakterini oynayacak. . Herkesi, her şeyi birbirine katmaktan zevk alıyor. Ortalığı karıştırıp bir köşeye çekilip yarattığı kaosu izlemekten büyük zevk alıyor.
Uzun zamandır cinsel olarak aktif bir oğlan. Ama bir sevgilisi yok. Düzenli ilişki kuracak bir tip değil. Aşık olması çok zor. Babası çok zengin bir işadamı. Arabaları ve yarışmayı seviyor.

Burak Özçivit yaptığı açıklamada rolünü çok beğendiğini belirterek,[color=blue] "Gerçek yaşamımda da arabaları çok severim. Dizide de lüks araba merakım var. Dizide genç kızları tavlayacak çapkın bir karakteri canlandıracağım. İhanet dizisi biter bitmez bu dizi teklifi geldi. Keyifli, renkli ve herkesi ekrana bağlayacak güzel bir dizi olacak" dedi.

EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:37 am

Küçük Sırlar Detaylı Özet

Küçük Sırlar yakında Kanal D 'de başlıyor. Size dizi hakkında tüm detayları vermeye çalışıyoruz. İşte merak ettikleriniz :
Başrollerinde Sinem Kobal ve Burak Özçivit'in rol aldığı 'Küçük Sırlar' İstanbul’un zengin ailelerinin ve çocuklarının sıradaşı, gösterişli, ışıltılı hayatlarının, daha önce hiç anlatılmadığı kadar cüretkar ve çarpıcı hikayesini anlatıyor. Sahip oldukları paranın, dolayısıyla sahip oldukları gücün sınırı yok. Hikayenin ana temaları; masumiyet, büyümek, sırlar ve popüler olmak, sevilmek ve hayatta kalmak için söylemek zorunda olduğumuz yalanlar.

Masumiyet bütün karakterlerin hayatlarının farklı yerlerinde işlense de aslında en çok dizinin başkahramanı Su’nun hikayesini şekillendiriyor. Su yaşadığı dünyanın en pırıltılı, en beğenilen, en konuşulan, en özenilen kızı. Diğerleri gibi ‘vampir’ olmamaya, ‘temiz’ kalmaya, kendine yeni bir yol çizmeye çalışıyor. Ama o dünyanın dışında kalmak kolay değil. O dünyanın içinde durmak da. Ama hiçbiri, tam ortada durmak kadar zor değil.

Küçük Sırlar’da aşkın ve popülerliğin hayatın merkezi olduğu, sert olduğu kadar eğlenceli yönleriyle gençlerin; karanlık, karmaşık, sevgiyle olduğu kadar çaresizlik ve nefretle örülen ailelerinin hikayeleri anlatılıyor.

- Burak özçivit (Çetin / Çet ) ile Merve Boluğur (Ayşegül) dizide üvey kardeş olacak. Anne ve babalarını ayırmaya çalışıyorlar. Amaçlarını ise henüz bilmiyoruz.

Dizinin 20 temmuz gibi başlanması bekleniyor.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:37 am

Burak Özçivit'ten 'Chuck' Kıyaslamasına Yanıt
"Dizimizin gossip girl ile alakasi yok arkadaslar solemek istedim.kimseyi oradakilerle kiysalamayin.oyunculuklar herkezin kendi yorumudur. Cakkk degilim benim karakterim ayri ondan birseyler aramayin dizide.gossip girl un aynisini yapsak dizi su an devam ediyo niye yapalim."
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:38 am

''Rolümü Sevdim !''

Ünlü oyuncu Burak Özçivit, önümüzdeki ay başlayacak 'Küçük Sırlar' dizisiyle ekrana geri dönüyor. Dizide anne ve babasından kopuk yaşayan, zengin bir ailenin oğlunu oynayacak Özçivit, başrolü Sinem Kobal'la paylaşacak. Rolünü sevdiğini söyleyen oyuncu, "Genç kızları tavlayacak çapkını canlandıracağım. Gerçek yaşamımda da arabaları severim. Dizide de lüks araba merakım var " dedi.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:38 am

Ezel'den Küçük Sırlar dizisinin Çet'ine ziyaret!
Ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu Küçük Sırlar dizisinin Çet'i yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'i sette ziyaret etti.

Kanal D ekranlarında yeni başlayan ve yayınlandığı ilk bölümüyle tartışmalara yol açan Küçük Sırlar dizisinin Çet'i yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'i ünlü oyuncu Kenan İmirzalıoğlu sette ziyaret etti.

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'le uzun zamandır tanışan ve iş dolayısıyla görüşemediklerini ifade eden İmirzalıoğlu, "Burak'la uzun zamandır görüşemiyorduk. Sevdiğim bir oyuncudur. Seti görünce kendisini ziyaret etmek istedim" dedi.

Kenan İmirzalıoğlu, Burak Özçivit'e yeni projesini çok beğendiğini belirterek, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak setten ayrıldı.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:39 am

Kenan imirzalıoğlu Küçük Sırlar dizisinin Çet’i Burak Özçivit’i sette ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde bulunan imirzalıoğlu Özçivit’e yeni projesinde başarılar diledikten sonra setten ayrıldı.

Burak Özçivit’le uzun zamandır tanıştığını ve iş dolayısıyla görüşemediklerini ifade eden imirzalıoğlu, “Burak’la uzun zamandır görüşemiyorduk. Sevdiğim bir Oyuncudur. Seti görünce kendisini ziyaret etmek istedim” dedi.

Kenan imirzalıoğlu, Burak Özçivit’e yeni projesini çok beğendiğini belirterek, hayırlı olsun dileklerinde bulunarak setten ayrıldı.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:40 am

Dedikoducu kızları tavlayacak
30 Mart 2010 Salı, 15:01:18

Kavak Yelleri,Melekler Korusun gibi dizilerin yapımcısı Tim’s Productions’ın ünlü Amerikan gençlik dizisi “Gossip Girl”den esinlenerek çekeceği “Küçük Sırlar'ın Sinem Kobal’dan sonra ikinci başrol oyuncusu da belirlendi. Dizinin orijinalinde EdWestvick’in oynadığı Chuck Bass rolü için yakışıklı oyuncu Burak Özçivit’te karar kılındı. “Baba Ocağı” dizisiyle yıldızı parlayan, son olarak “İhanet” adlı dizide gözüpek bir polisi canlandıran Özçivit’in oynayacağı Çetin karakterine orijinaline benzemesi için dizide kısaca “Çet” şeklinde hitap edilecek. “Gossip Girl”de Blake Lively'nin canlandırdığı Serena van derWoodsen karakterini, Türk versiyonunda “Selena” dizisiyle ünlenen Sinem Kobal’ın oynayacağı daha önce açıklanmıştı. Nisan sonunda Kanal D’de yayınlanmaya başlayacak olan dizinin oyuncularının çoğu yapımmaliyetini düşürmek için no name (tanınmamış) oyunculardan seçiliyor. Dünyanın en hareketli kentlerindenManhattan’ın en zengin gençlerininmaceralarını konu alan dizinin yerli versiyonunda Etiler sosyetesinin genç kızlarının yaşamı ekrana taşınacak.

BEST MODELLİKTEN OYUNCULUĞA
Dizinin baş çapkını Çet rolünü oynayacak Burak Özçivit, oyunculuğa başladığı “Zoraki Koca” dizisindeki gibi çapkın genç rolüyle ekrana gelecek. 2005 Best Model of Turkey seçildikten sonra kısa bir dönem mankenlik ve fotomodellik yapan yakışıklı oyuncu, kendinden önceki Best Model’ler Kenan İmirzalıoğlu, Burak Hakkı ve Mehmet Akif Alakurt’un izinden gidip oyunculuğu tercih etmişti.

HT MAGAZİN
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:41 am

EBRU ŞAM – BURAK ÖZÇİVİT AŞKI!

2005 Best Model Türkiye ikincisi Burak Özçivit ile Best Model 2009 birincisi gurbetçi Ebru Şam'ın aşkı ilk kez objektiflere yansıdı. Sabah gazetesinde yer alan habere göre geçen hafta 2005 Best Model Birincisi Tolgahan Sayışman ile adı anılan Şam; önceki akşam, Supper Club'ta Burak Özçivit ile sarmaş dolaş eğlendi.

Ebru Şam'ın ismi bir süre önce Aşk-ı Memnu dizisindeki performansı ile kendisinden söz ettiren Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk dedikodularına karışmış, ancak her iki tarafta bu iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Burak Özçivit ile Aşkları Sürüyormuş

Özçivit'in Kız Arkadaşı İlişkilerindeki Son Durumu Anlattı.
MıSS Turkey birincisi Emru Şam ile adı aşk dedikodularına karışan Burak Özçivit'in kız arkadaşı Zeynep Dörtkardeşler HT Magazin'e ilişkilerini anlattı.

Dörtkardeşler, "ilişkimizde her şey yolunda. Burak'la ayrılık söz konusu bile değil" diyor.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:42 am

EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:42 am

''ebru ile ilişkim yok''

Geçtiğimiz hafta, 2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’la adı aşk dedikodularına karışan Burak Özçivit, önceki gün İstinye Park’taydı.

Özçivit, “Ebru Şam ile bir ilişkim ve alakam yoktur” dedi.
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:43 am

ArkadaslarZeynep'ten ayrıldı Ebru'ya koştu
14 Mayıs 2010 Cuma 00:15

Burak Özçivit aşk üçgeninde.... bune yaaa???
Üünlü oyuncu Burak Özçivit’in, geçen hafta manken Ebru Şam’la bir kulüpte baş başa eğlenmesi 6 yıllık sevgilisi Zeynep Dörtkardeşler’le ilişkisinin bitmesine neden oldu. Özçivit ile Dörtkardeşler, dört gün önce konuşup ilişkiye karşılıklı olarak nokta koydu. İddiaya göre Burak Özçivit ayrılığın ardından soluğu Ebru Şam’ın evinde aldı.

http://www.gazete5.com/haber/zeynepten-ayrildi-ebruya-kostu-17710.htm
EDA
EDA
Admin
Admin

Mesaj tarafından EDA Salı Tem. 27, 2010 11:43 am

http://www.dha.com.tr/n.php?n=190439dc-2010_05_20

BURAK VE ZEYNEP AYRILDILAR MI??

2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam'ı çileden çıkaran 2 haber

YANIMDA BABAM BİLE OLSA BİR MEKÂNA GİTMEYECEĞİM
20 Mayıs 2010 Perşembe

foto galeri

2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam'ın adı beş ay içinde iki ünlüyle anıldı.

Arkadaşımın aşkına bakacak kadar terbiyesiz değilim

2009 Türkiye Güzeli Ebru Şam’ın adı beş ay içinde iki ünlüyle anıldı. Önce Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşadığı öne sürüldü, şimdi de Zeynep Dörtkardeşler ile Burak Özçivit ikilisinin arasına giren ‘kara kedi’ olarak gündemde. Şam, hakkında çıkan tüm iddialara Kelebek aracılığıyla yanıt verdi.

Önce Kıvanç Tatlıtuğ ile aşk yaşadığın gündeme geldi, şimdi de Burak Özçivit’le birlikte olduğun konuşuluyor...

- İkisi de doğru değil. Kıvanç dedikodusunun doğru olmadığını herkes gördü. Kendisini tanımam bile. Bir kere bile görmüşlüğüm, selam vermişliğim yoktu, buna rağmen dedikodular çıktı. şimdi de Burak’la böyle şeyler yazılıyor. Çok üzülüyorum Sema Hanım.

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz ama...

- Tamam da ispat edilsin o zaman. Elde delil olmadan haber yapılmaz değil mi?

Peki, bu Burak olayı nasıl çıktı?

- Almanya’dan amcam geldi. Bir gece onunla Supper Club’a gittik. Burak da oradaydı, sadece uzaktan selamlaştık.

Burak’ı tanıyorsun yani...

- Evet, çünkü aynı ajansa bağlıyız. Ajansta sık sık karşılaşıyoruz. Podyuma birlikte çıkmışlığımız da var. Ayrıca Burak, benim arkadaşım Zeynep Dörtkardeşler’in de sevgilisi. Oradan da muhabbetimizi var... Neyse, o gece selamlaştık, o kadar. Ben amcamla birlikte kulüpten çıktım, bir süre sonra Burak da çıkmış. ıki gün sonra gazeteyi bir açtım, hakkımızda haber çıkmış! Birisiyle tesadüfen aynı mekanda bulunmak, sonra oradan ayrı ayrı çıkmak aşk yaŞamak anlamına mı geliyor? Çok saçma! Bu habere çok üzüldüm. Burak da, sevgilisi Zeynep de çok iyi arkadaşlarım. Ben arkadaşımın aşkına bakacak kadar terbiyesiz değilim...

YANIMDA BABAM BİLE OLSA BİR MEKÂNA GİTMEYECEĞİM

Burak’la Zeynep ayrıldılar...

- Evet, duydum ve üzüntüm daha da arttı. Neden ayrıldıklarını inanın bilmiyorum.

Neden ayrılacaklar, çıkan bu haberlerden dolayı Zeynep, Burak’ı terk etmiş...

- Zeynep, Burak’tan bu haberler yüzünden mi ayrıldı, bilmiyorum. Bu konu hakkında konuşmadık çünkü. Fakat o beni tanıyor, biliyor. Haberin doğru olmayacağına inanmıştır sanırım. Sormadım yani neden ayrıldıklarını...

Sana ve Burak’a inanmadığı için ilişkiyi bitirmiş olamaz mı?

- Zeynep beni tanır, nasıl birisi olduğumu da bilir. Eğer bana inanmasa, birlikte yer aldığımız çekimde yüzüme bile bakmazdı. Hatta çekimlerde sarmaş dolaştık. O bu haberler yüzünden değil, başka bir sebepten dolayı ayrılmış Burak’tan. Bu haberler niye hep benim başıma geliyor vallahi bilmiyorum. Yalnız şunu öğrendim, bir mekana asla gitmeyeceğim. Yanımda babam bile olsa gitmeyeceğim...

Niye amcanla yazmadılar da Burak’la yazdılar seni?

- Amcamı kimse tanımıyor ya, ondan sanırım. Kıvanç haberleri çıktıktan sonra dışarı çıkmadım. Beş ay sonra ilk defa amcam geldiği için çıktım, ondan da başıma bu geldi. Artık hiç çıkmayacağım. ışten eve, evden işe gideceğim, bu kadar. Sema Hanım, ben bir şey yaşıyor olsam, saklayamam ki... Burak’la da bir ilişkim olsa, çıkıp niye yalanlayayım? Ya kaçarım ya da açıklarım. Ben ailemle bunları çok açık konuşabilen bir kızım, sizlerle mi paylaŞamayacağım yani? Ama yok. Aslında bir sevgilim olmasını çok istiyorum, çünkü o zaman bu dedikodular biter.

KULLANILMAKTAN ÇOK KORKUYORUM

Peki Burak sevgilisinden ayrıldığına göre aranızda bir ilişki başlayabilir mi?

- Hayır, asla! Bu kadar da büyük konuşuyorum. Biz arkadaşız. O benim çok yakın arkadaşımla sevgili olmuş. Ben bunu yapamam, istemem. Ben ona arkadaş gözüyle bakıyorum. Zeynep arkadaşım olmasaydı da olmazdı. Bu bir elektrik meselesidir.

Anladım, “Burak tipim değil” diyorsun...

- Hayır, onu demiyorum ama Burak’la da bir şey olacağını sanmıyorum. Bunun Burak’la ilgisi yok, ben bu camiadan korkuyorum, ürküyorum. Ayrıca sevgili falan da düşünmüyorum. Beş aydır yalnızım. Ve beş aydır da bu endişelerimden dolayı erkeklere karşı mesafeli davranıyorum. Yalnızlığımla da çok mutluyum ayrıca.

Niye korkuyorsun erkeklerden?

- Kullanılmaktan korkuyorum. Karşımdakinin kötü alışkanlıkları olup olmadığından korkuyorum, başıma ne gelir diye korkuyorum. 19 yaşındayım ve bu kocaman şehirde tek başıma yaşıyorum. Korkmam çok normal. Ayrıca bu piyasayı biliyoruz. Allah korusun yani! O yüzden elimden geldiğince uzak durmaya çalışıyorum. Bir bakıyorsunuz, herkes ondan ona dolaşıyor. Kimin eli, kimin cebinde belli değil. Çok çirkin. Ben böyle bir hayatı istemiyorum. Bir gün biriyle adım çıkacak, ertesi gün başka biriyle. Bu yaşta sağlıklı bir ilişi kurmam mümkün değil ki! Ben adımın sürekli birileriyle gündeme gelmesini istemiyorum. Yaşım küçük. En doğru insan bir gün beni bulacaktır. O insan da evleneceğim kişi olacak. Dolayısıyla temiz bir geçmişe sahip olmalıyım, adımı kirletmemeliyim. Tabii ki flörtlerim, heyecanlarım olabilir ama bunu şimdilik yaŞamaktan korkuyorum. ışim daha önemli.

HER KUŞUN ETİ YENMEZ

Rahat bırakılmıyorsundur...

- Tabii ki. Telefon numaramı bulup mesaj çekenler, arkadaşlık teklifi edenler var. Ama cevap vermiyorum, ilgilenmiyorum. Hemen telefon numaramı değiştiriyorum. Ben bu piyasanın erkeklerine gerçekten hiç güvenmiyorum. Onlar da benim bu durumuma şaşırıyor. Kadınları o kadar kolay elde etmeye alışmışlar ki, benim gibi birine rastladıklarında sinir yapıyorlar. Bu sinir bir süre sonra inada biniyor. Oysa her kuşun eti yenmez, bunu bilmeleri gerekir. Ben Ebru Şam’ım, başka kadınlara benzemem. Herkes haddini ve durduğu yeri bilecek. Sırnaşıklığa, terbiyesizliğe tahammül edemem. Erkek dediğin ağır olmalı.

Ağır erkekleri seviyorsun...

- Saygı duyulacak erkek demek daha doğru olur. Bir erkek duruşuyla, tavrıyla ağır olmalı. Benim için dış güzellik önemli değil. Bir insanın içinin güzelliği zaten yüzüne vurur. Kişilik, karakter güzelliğidir önemli olan. Ayrıca ben de çok ağır birisiyim. Mesafe, hayatımın birinci ilkesidir. Böyle olduğum için de inanın çok mutluyum, takdir de görüyorum. En azından erkeklerin bana saygı gösterdiğini görüyorum. Bu çok önemli bir şey.

“Gel reklam aşkı yaşayalım” diyenler var mı?

- Ben böyle bir teklifle karşılaşmadım ama olduğunu çok duydum. Zaten bana birisi gelip böyle bir şey söylese, hemen ağzının payını veririm. Bu kadar sakin durduğuma bakmayın, öfkemin önüne kimse geçemez.

SERENAY’IN VÜCUDU ÇOK GÜZEL

“Adanalı”da oynuyorsun. Nasıl set ortamı?

- Çok güzel. Bütün oyuncular çok şeker, hepsiyle de çok iyi anlaşıyorum. Hepsi bana çok yardımcı oluyor.

Sofia ile yani Serenay Sarıkaya ile aranız nasıl?

- Fazla samimiyetimiz yok. Ama ben onu çok beğeniyorum. Çok yetenekli bir kız. Yaşıtız ama o benden çok daha canlı, neşeli, bıcır bıcır.

Seksi pozlar veriyor Serenay, beğeniyor musun?

- Gazetede gördüm resimlerini. Serenay çok güzel biri. Vücudu da öyle. Nasıl mutluysa öyle davransın, yaşasın. Bizi ilgilendirmez.

Şu sıralar Oktay Kaynarca ile araları limoni. Sette kavga ediyorlar mı?

- (Gülüyor) Vallahi ben görmedim.

Sema EREN/Sinan ÖZBALKAN / HÜRRİYET
EDA
EDA
Admin
Admin